Hücresel Şebeke Üzerinden BasKonuş (PoC)

Home » Güncel Haberler » Hücresel Şebeke Üzerinden BasKonuş (PoC)

   Global ismi POC yani Hücresel Şebeke Üzerinden BasKonuş (PoC) olan bu yeni nesil çözüm platformu, bir veya birkaç kullanıcı grubunun içinde veya arasında bir cep telefonu tabanlı cihazlar üzerinden iletişim kurmanın yeni bir yoludur.

   Müşterilerin cep telefonlarına “telsiz” özelliği kazandıran bir uygulamanın hayata geçirilmesi ile kullanımına hızlıca başlanabiliyor.

 

   Büyük saha ekipleri ve organizasyonlardan tutun, yerel bir taksi şirketine, yurt dışında tatile çıkmış bir arkadaş grubundan, üst seviye üretim tesislerine kadar tüm kullanıcı gruplarının anlık telsiz haberleşmesini sağlayabilecek hız, konfor ve güvenliğe sahiptir. Temel olarak, bu birkaç farklı grubu / kanalı dinleyebileceğiniz ve baskonuş tuşuna basarak istediğiniz gruplarla konuşabileceğiniz bir alt yapı sunar.

 

   PoC’un standart bir cep telefonu görüşmesi ile karşılaştırıldığında en büyük avantajı numara çevirmeye gerek olmaması, bu sayede hızlı arama yapabilmesidir. Telefondaki yada telefon alt yapısına sahip bir cihaz üzerindeki düğmeye yada dokunmatik bir tuşa basmak suretiyle, gruplardaki her üye, cevaplama tuşuna basmak zorunda kalmadan anons yapan kişiyi aynı anda ve hemen duyabilir.

 

   IP iletişimi yapabilen herhangi bir telefon veya bilgisayar, yeterli işlem ve ağ kapasitesinin mevcut olması koşuluyla PoC istemcisi olarak çalışabilir. Yerleşik PoC desteği bulunmayan cep telefonları için ayrı bir PoC istemci uygulaması mevcut olacaktır. Dahası, zorlayıcı ortamlar için ahizesiz, sağlamlaştırılmış cihazların yanı sıra “gönderici” işlevlerini sağlayabilen bir masaüstü PC ‘de bu sistemi çalıştırabilir.

 

   Yönetimi kolay yeni nesil TelsizNet Baskonuş, WİFİ yada GSM 3G, 4G, 4.5G sistem alt yapılarında ayrıca telsiz haberleşmesi için alt yapı kurmanıza gerek kalmadan mesafe, alan, frekans gibi sınırlamalara takılmadan dilediğinizce özgür bir şekilde gruplar halinde hızlı ve güvenli haberleşebilirsiniz.

 

Yayınlanan

Interkey Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı