Güvenlik Firmaları ve Yeni Nesil Baskonuş Çözümleri

Home » Güncel Haberler » Güvenlik Firmaları ve Yeni Nesil Baskonuş Çözümleri

 

 

Güvenlik Firmları Karlılığını Sürdürmek İçin Yeni Nesil Bas Konuş Çözümleri Kullanıyor

Güvenlik sektörü marjların iyice düştüğü rekabet ortamında daha düşük maliyetli, güvenli ve verimli şekilde operasonlarını yürütebileceği daha modern ve bir çok ek özelliği bünyesinde barındıran Bas Konuş Telsiz teknolojilerini kullanmaya başlıyor. 

Küresel güvenlik endüstrisi hızla büyüyor. Suçlular arası coğrafi sınırlar gözetilmeksizin artan daha profesyonel ve koordineli operasyonlar gelişmiş güvenlik hizmetleri için artan talebin itici güçlerinden biridir. Gartner “saldırıların artan karmaşıklığına” işaret ederek küresel güvenlik piyasasını 86 Milyar USD olarak belirledi. Europol’ün “Ciddi ve Organize suç raporuna” göre Gartner “saldırıların artan karışıklığına işaret ederek” küresel güvenlik piyasasını 9% yıllık artış öngörerek 86 milyar dolar olarak belirledi “

 

Aynı zamanda güvenlik endüstrisi kendisini yeni bir uyum sürecine sokarak, yeni ve dijital teknolojileri de bünyesine katarak Güvenlik işini bir servis olarak sunmaya başladı. Sektördeki yoğun rekabet aynı zamanda karlılıkların düşmesine neden olduğu için artık şirketler personelleri arasında etkileşimi arttırma, lojistik ve maliyet kısmını azaltma adına daha akıllı ve güvenli dijital teknolojilere kayıyorlar.

 

Eski- Nesil Haberleşme rutinleri 

Güvenli ve verimli güvenlik takibi için en önemli korumalar ve güvenlik kontrol merkezi arasında eş güdümlü anlık haberleşme kritik önem taşımaktadır.

Özellikle alışveriş merkezleri, oteller, havaalanları gibi geniş alanlarda faaliyet gösteren güvenlik görevlileri genelde anlık iletişim için walkie-talkie tarzında eski nesil cihazlar kullanmaktadır. Bu cihazlarla hem geniş alanda konuşma konusunda problem yaşamaktadır, aynı zamanda radyo frekansının ayarlanması, geniş alan kapsaması yapılması, telsizlerin programlanması gibi konular son derece maliyetli ve karmaşık konulardır.

Bu noktada TelsizNet bas konuş teknolojileri sayesinde hem alan ve mesafe sınırını ortadan kaldıran hem de geniş bant çözümleri (Resim, Multimedya, Video Push vs) ni rekabetçi koşullarda sunabilen çözümlerdir.

Yayınlanan

Interkey Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı