Telefon: +90 (212) 438 02 86
info@telsiznet.com.tr
 

TELSİZNET NEDİR?

TELSİZNET NEDİR?

TELSİZNET, kullanıcıların geleneksel telsiz sistemleri kurmadan, cep telefonu şebekeleri üzerinden telsiz haberleşmesi yapmalarını sağlayan bir servistir.

TELSİZNET KAPSAMA ALANI TÜM TÜRKİYE

TELSİZNET, cep telefonu şebekelerini (GPRS, 3G, 4.5G) ve WiFi kablosuz lokal ağları kullanarak kullanıcıların her zaman kapsama alanı içinde kalmalarını sağlar. Telsiz sistemleri için gerekli frekans tahsisi ve altyapı kurulumu maliyetlerini ortadan kaldırır.

ÜSTÜN HABERLEŞME ÖZELLİKLERİ İLE VERİMLİLİK EN ÜST SEVİYEDE

İş hayatı yıldırım hızıyla hareket ediyor. Daha verimli çalışmak için anında iletişim kurmanız gerekir. TELSİZNET daha hızlı ve kolay bir şekilde işinize başlamanızı sağlar. Tek bir düğme ile (bas-konuş mandalı) anlık grup veya birebir haberleşme yapın, yazılı mesaj, resim, video iletin veya canlı video yayını yapın.

SAHA EKİPLERİNE MERKEZDEN OPERATÖR DESTEĞİ

PC tabanlı operatör konsolu birden fazla kullanıcı ile anlık iletişim sağlar, görüşmeleri dinleyip kaydedebilir ve haritada kullanıcıların konumunu görüntüleyebilir. Yeni kullanıcılar eklendiğinde operatörler tüm ekibin telefon rehberlerini uzaktan günceller.

DOĞRU CİHAZ İLE EKİPLER SAHA KOŞULLARINA HAZIR

Tozlu bir şantiye alanında, yüksek gerilim direğinde, depolama alanında, alışveriş merkezinde, nakliye veya yolcu taşıtlarında, üretim tesislerinde, hastanede, otellerde veya kamu kurumlarında… Saha koşullarına dayanıklı endüstriyel standartlara sahip cihazlar ile ekipleriniz ile iletişimde kalın.

NASIL
KULLANABİLİRİM ?

TELSİZNET servislerinden faydalanmak için, TELSİZNET aboneliği yanında kullanılacak cep telefonu şebekesi operatörü tarafından sağlanan bir SIM kart yeterlidir.


Interkey