HAKKIMIZDA

TELSİZNET, kablosuz haberleşme teknolojilerinde güncel teknoloji ve en efektif çözümleri Türkiye pazarına yüksek servis ve hizmet kalitesiyle sunma misyonuyla 1998 yılında kurulan Novatel’in 2017 yılında piyasaya sunduğu yeni bir haberleşme servisidir. Kurulduğu günden bu yana haberleşme sektörüne sunduğu ürün ve çözümlerle kendi alanının lideri olan Novatel’in yeni markası TELSİZNET, telsiz sistemleri için gerekli frekans tahsisi ve altyapı kurulumu maliyetlerini ortadan kaldırır.

TELSİZNET, kullanıcıların geleneksel telsiz sistemleri kurmadan, cep telefonu şebekelerini (GPRS, 3G, 4.5G) ve WiFi kablosuz lokal ağları kullanarak kullanıcıların her zaman kapsama alanı içinde kalmalarını sağlar. Böylelikle TELSİZNET ile daha hızlı ve kolay bir şekilde tek bir düğüme ile (bas-konuş mandalı) anlık grup veya birebir haberleşme,yazılı mesaj,resim,video iletebilirsiniz ya da canlı video yayın sağlanabilir.

TELSİZNET PC tabanlı operatör konsoluyla birden fazla kullanıcı ile anlık iletişim sağlar, görüşmeleri dinleyip kaydedebilir ve haritada kullanıcıların konumunu görüntüleyebilir ayrıca yeni kullanıcılar eklendiğinde operatörler uzaktan gerekli güncellemeler yapılabilir.

Elektrik, su ve doğalgaz şebeke işletmelerinin yanı sıra kamu, inşaat, güvenlik, perakende, lojistik, sağlık, turizm, madencilik gibi telsiz kullanımının yoğunlukta görüldüğü tüm sektörler için uygundur. Kullanıcıların tüm Türkiye’de daha güvenli, verimli ve hızlı haberleşmesine olanak sağlar.


Interkey